Maandelijks List
december

januari 2020

februari
MA
DI
WO
DO
VR
ZA
ZO
30
31
1
2
3
4
5
6
Moderne dans 1
17:30 - 18:30
, ...
Moderne dans 2
18:30 - 19:30
, ...
Moderne dans 3
19:30 - 20:30
, ...
Jazz Volwassenen
20:30 - 21:30
, ...
7
Jazz 1A
16:30 - 17:00
, ...
Jazz 2A
17:30 - 18:00
, ...
Jazz 3A
18:30 - 19:00
, ...
Jazz 6
19:30 - 20:00
, ...
Jazz 7
20:30 - 21:00
, ...
8
Kinderdans 1A
13:00 - 13:45
, ...
Predans 1A
13:45 - 14:45
, ...
Predans 2A
14:45 - 15:45
, ...
Predans 3A
15:45 - 16:45
, ...
Hip Hop 1
15:45 - 16:45
, ...
Top Team 1
16:45 - 17:45
, ...
Hip Hop 2
16:45 - 17:45
, ...
Top Team 2
17:45 - 18:45
, ...
Hip Hop 3
17:45 - 18:45
, ...
Klassiek Volwassenen
18:45 - 19:45
, ...
Showteam
19:45 - 21:00
, ...
9
Klassiek 2
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 3
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 8
18:30 - 19:30
, ...
Top Team 3
19:30 - 20:30
, ...
Klassiek volwassenen beginners +1j ervaring
20:30 - 21:30
, ...
10
Klassiek 4
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 5
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 6
18:30 - 19:30
, ...
Klassiek 7
19:30 - 20:30
, ...
11
Kinderdans 1B
09:00 - 09:45
, ...
Jazz 4
09:00 - 10:00
, ...
Predans 1B
09:45 - 10:45
, ...
Jazz 5
10:00 - 11:00
, ...
Predans 2B
10:45 - 11:45
, ...
Klassiek 1
11:00 - 12:00
, ...
Predans 3B
11:45 - 12:45
, ...
Jazz 1B
12:00 - 13:00
, ...
Jazz 2B
13:00 - 14:00
, ...
Jazz 3B
14:00 - 15:00
, ...
12
13
Moderne dans 1
17:30 - 18:30
, ...
Moderne dans 2
18:30 - 19:30
, ...
Moderne dans 3
19:30 - 20:30
, ...
Jazz Volwassenen
20:30 - 21:30
, ...
14
Jazz 1A
16:30 - 17:00
, ...
Jazz 2A
17:30 - 18:00
, ...
Jazz 3A
18:30 - 19:00
, ...
Jazz 6
19:30 - 20:00
, ...
Jazz 7
20:30 - 21:00
, ...
15
Kinderdans 1A
13:00 - 13:45
, ...
Predans 1A
13:45 - 14:45
, ...
Predans 2A
14:45 - 15:45
, ...
Predans 3A
15:45 - 16:45
, ...
Hip Hop 1
15:45 - 16:45
, ...
Top Team 1
16:45 - 17:45
, ...
Hip Hop 2
16:45 - 17:45
, ...
Top Team 2
17:45 - 18:45
, ...
Hip Hop 3
17:45 - 18:45
, ...
Klassiek Volwassenen
18:45 - 19:45
, ...
Showteam
19:45 - 21:00
, ...
16
Klassiek 2
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 3
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 8
18:30 - 19:30
, ...
Top Team 3
19:30 - 20:30
, ...
Klassiek volwassenen beginners +1j ervaring
20:30 - 21:30
, ...
17
Klassiek 4
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 5
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 6
18:30 - 19:30
, ...
Klassiek 7
19:30 - 20:30
, ...
18
Kinderdans 1B
09:00 - 09:45
, ...
Jazz 4
09:00 - 10:00
, ...
Predans 1B
09:45 - 10:45
, ...
Jazz 5
10:00 - 11:00
, ...
Predans 2B
10:45 - 11:45
, ...
Klassiek 1
11:00 - 12:00
, ...
Predans 3B
11:45 - 12:45
, ...
Jazz 1B
12:00 - 13:00
, ...
Jazz 2B
13:00 - 14:00
, ...
Jazz 3B
14:00 - 15:00
, ...
19
20
Moderne dans 1
17:30 - 18:30
, ...
Moderne dans 2
18:30 - 19:30
, ...
Moderne dans 3
19:30 - 20:30
, ...
Jazz Volwassenen
20:30 - 21:30
, ...
21
Jazz 1A
16:30 - 17:00
, ...
Jazz 2A
17:30 - 18:00
, ...
Jazz 3A
18:30 - 19:00
, ...
Jazz 6
19:30 - 20:00
, ...
Jazz 7
20:30 - 21:00
, ...
22
Kinderdans 1A
13:00 - 13:45
, ...
Predans 1A
13:45 - 14:45
, ...
Predans 2A
14:45 - 15:45
, ...
Predans 3A
15:45 - 16:45
, ...
Hip Hop 1
15:45 - 16:45
, ...
Top Team 1
16:45 - 17:45
, ...
Hip Hop 2
16:45 - 17:45
, ...
Top Team 2
17:45 - 18:45
, ...
Hip Hop 3
17:45 - 18:45
, ...
Klassiek Volwassenen
18:45 - 19:45
, ...
Showteam
19:45 - 21:00
, ...
23
Klassiek 2
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 3
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 8
18:30 - 19:30
, ...
Top Team 3
19:30 - 20:30
, ...
Klassiek volwassenen beginners +1j ervaring
20:30 - 21:30
, ...
24
Klassiek 4
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 5
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 6
18:30 - 19:30
, ...
Klassiek 7
19:30 - 20:30
, ...
25
Kinderdans 1B
09:00 - 09:45
, ...
Jazz 4
09:00 - 10:00
, ...
Predans 1B
09:45 - 10:45
, ...
Jazz 5
10:00 - 11:00
, ...
Predans 2B
10:45 - 11:45
, ...
Klassiek 1
11:00 - 12:00
, ...
Predans 3B
11:45 - 12:45
, ...
Jazz 1B
12:00 - 13:00
, ...
Jazz 2B
13:00 - 14:00
, ...
Jazz 3B
14:00 - 15:00
, ...
26
27
Moderne dans 1
17:30 - 18:30
, ...
Moderne dans 2
18:30 - 19:30
, ...
Moderne dans 3
19:30 - 20:30
, ...
Jazz Volwassenen
20:30 - 21:30
, ...
28
Jazz 1A
16:30 - 17:00
, ...
Jazz 2A
17:30 - 18:00
, ...
Jazz 3A
18:30 - 19:00
, ...
Jazz 6
19:30 - 20:00
, ...
Jazz 7
20:30 - 21:00
, ...
29
Kinderdans 1A
13:00 - 13:45
, ...
Predans 1A
13:45 - 14:45
, ...
Predans 2A
14:45 - 15:45
, ...
Predans 3A
15:45 - 16:45
, ...
Hip Hop 1
15:45 - 16:45
, ...
Top Team 1
16:45 - 17:45
, ...
Hip Hop 2
16:45 - 17:45
, ...
Top Team 2
17:45 - 18:45
, ...
Hip Hop 3
17:45 - 18:45
, ...
Klassiek Volwassenen
18:45 - 19:45
, ...
Showteam
19:45 - 21:00
, ...
30
Klassiek 2
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 3
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 8
18:30 - 19:30
, ...
Top Team 3
19:30 - 20:30
, ...
Klassiek volwassenen beginners +1j ervaring
20:30 - 21:30
, ...
31
Klassiek 4
16:30 - 17:30
, ...
Klassiek 5
17:30 - 18:30
, ...
Klassiek 6
18:30 - 19:30
, ...
Klassiek 7
19:30 - 20:30
, ...
1
2